Sosyal Medya

(0212) 466 2 666
info@validesultankizlisesi.com

Hafta İçi - Saat 8.00 - 18.00
Pazar Kapalı

Valide Sultan Kız Lisesi Yemekhanesi

Yemekhanemiz kız lisemizin en üst katında konumlandırılmıştır.  Böylece hijyenik koşulların sağlanması, uygun havalandırma şartlarının oluşturulması ve geniş bir ortamda kız lisesi öğrencilerimizin yemek ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilmeleri sağlanmıştır.Valide Sultan Kız Lisesi yemekhanesinde kız öğrencilerimize sunduğumuz yemekler uzman diyetisyenlerin kontrolünde kız öğrencilerimizin günlük kalori ihtiyacını karşılayacak bir program çerçevesinde hazırlatılmakta ve öğrencilerimize sunulmaktadır.

Valide Sultan Kız Lisesi Yemekhanesi

  • Yemekhanemiz kız lisemizin en üst katında konumlandırılmıştır.  Böylece hijyenik koşulların sağlanması, uygun havalandırma şartlarının oluşturulması ve geniş bir ortamda kız lisesi öğrencilerimizin yemek ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilmeleri sağlanmıştır.Valide Sultan Kız Lisesi yemekhanesinde kız öğrencilerimize sunduğumuz yemekler uzman diyetisyenlerin kontrolünde kız öğrencilerimizin günlük kalori ihtiyacını karşılayacak bir program çerçevesinde hazırlatılmakta ve öğrencilerimize sunulmaktadır.

 

  •  KIYAFET:

Karma eğitim kargaşasından kurtularak sadece kız öğrencilere kapısını açmış olan Özel Valide Sultan Kız Lisesi’nde tüm öğrencilerin tek tip kıyafet giymeleri uygun görülmüştür.

 

Kız Öğrencilerin rahat hareket etmelerini sağlayacak bunun yanında örf ve adetlerimize uygun şekilde hazırlanmış kıyafetlerimizle kız öğrenciler arasında ekonomik, sosyolojik ve psikolojik farklılıklar oluşmasının önüne geçilmesi hedeflenmektedir.

 

Tek tip kıyafet kızlarımızın birbirleriyle olan iletişimini olumlu yönde etkileyecektir. Ayrıca reklamlar ve arkadaş arası etkileşimden doğabilecek tüketim çılgınlığı, marka özentisi nedeniyle fuzuli harcamalara yönelme gibi olumsuz davranışlardan da kızlarımızı olabildiğince uzak tutmak istemekteyiz.

 

  • SERVİS:

Kız öğrencilerimizin okulumuza ulaşmalarında kullandıkları araçların başında gelen Servis Taşımacılığı hizmetini onların güvenlik ve konforlarını düşünülerek en iyi şekilde karşılamaktayız. Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile anlaşmış olduğumuz Servis Taşımacılığı Firması bu konuda kızlarınızı kendi kızları gibi görerek evinizin kapısından alıp okulumuza kadar ulaşımlarını sağlamaktadır.