Sosyal Medya

(0212) 466 2 666
info@validesultankizlisesi.com

Hafta İçi - Saat 8.00 - 18.00
Pazar Kapalı

Müdürümüz; Ersan KARAİSMAİL

ersan-karaismail

 

Saygıdeğer Velilerimiz;

Eğitim hayat boyu devam eden bir süreçtir. Çocuklarımızın eğitimi anne babalar olarak başlangıçta bizim kontrolümüz altındadır. Bizim vereceğimiz kararlar onların geleceğini şekillendirecektir. Çocuklarımızın eğitiminin bir bölümünü kapsayan Orta Öğretim süreci bu aşamada önemli bir yer tutmaktadır. İyi bir okul, iyi öğretmenler, iyi hazırlanmış öğretim programları hepimizin aradığı özelliklerdir.
Günümüzde toplum olarak kız çocuklarımızın eğitim ve öğretiminde daha özenli, istekli davranmaya başladık. Kızlarımızın iyi eğitim almış bireyler olarak, iyi bir meslek sahibi, kariyer yapmış, kendi ayakları üzerinde durabilen güçlü kişiliğe sahip olmalarını isteriz.

Valide Sultan Kız Koleji olarak  çocuklarımıza,  karma eğitimde karşılaşılan sorunlardan uzak güvenli ve aile sıcaklığını hissedecekleri bir eğitim öğretim ortamı oluşturduk. Okulumuzda öğrencilerimize  akademik  bilgiler  kazandırmanın yanında  değerler eğitimi ile onlara insani, ahlaki, milli ve manevi değerlerimizin kazandırılmasını sağlıyoruz. Böylece kendine, ailesine, milletine faydalı bireyler, geleceğin toplumunun mimarı anne adayları olarak yetişebileceklerdir. Öğrencilerimizi iyi bir üniversite ve iyi bir mesleğe hazırlarken onları iyi birer hanımefendi olarak da yetiştirmeye çalışıyoruz.

Her öğrenci ailesi için biricik ve tektir. Bizler bu hassasiyetleri taşıyarak bize emanet ettiğiniz çocuklarınızı en iyi şekilde yetiştirmeye özen gösteriyoruz.

 Saygılarımla.

   Ersan KARAİSMAİL