GÜZEL BİR YILIN ARDINDAN…

2014-2015 Eğitim Öğretim yılının ardından 12 Haziran 2015 Cuma günü okulumuzda düzenlediğimiz yıl sonu karne törenimiz, öğrenci ve velilerimizin katılımıyla çok güzel geçti.

 

Değerli Öğretmenimiz Ersan Karaismail’in konuşması ile başlayan törenimiz, mezun olan öğrencilerimize plaketlerinin verilmesi, öğrencilerimizi için hazırlamış olduğumuz bir yılın özeti niteliğindeki anı albümümüzün gösterimi  ve okul koromuzun seslendirdiği birbirinden güzel şarkıların ardından karnelerin dağıtımı ile sona erdi.

 

Her ne kadar cümlemiz sona erdi ile bitmiş olsa da aslında bu son yeni bir hayatın, yeni umutların ve güzel bir geleceğin başlangıcıydı. Mezun olan ilk öğrencilerimiz inanıyoruz ki üniversite hayatlarında çok başarılı olacak, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerimiz önümüzdeki yıl da bizimle beraber geleceklerine yürümeye devam ederek mezun olan ablaları gibi başarılı bir hayata başlayacaklardır.

 

Koromuza canlı müzikleri ile  eşlik eden İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı sanatçılarına ayrıca teşekkürlerimizi sunarız.

 

 

Yorum yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.